Meditatsioon- Loo hirmudeta tulevik; Removing Fear of the Furture

Allikas: ” Self Knowlege”, lk.26, tõlkija Eha Kooser

Istu mugavasti lihtsasse asendisse. Pane vasak labakäsi parema käe sisse nii et vasaku labakäe selg on vastu parema labakäe peopesa ja nii, et labakäed on omavahel risti. Parem pöial pane vasaku peopesa vastu ja vasak pöial üle parema pöidla nii, et pöidlad oleksid risti.  Parema käe sõrmed kõverda ümber vasaku labakäe ja hoia õrnalt. Hoides käsi seesuguses asendis tunned sa rahulikkust ja kindlustunnet. Kätemudra tõsta oma südamekeskuse kõrgusele ja pane kergelt vastu rinnakut, peopesad keeratud rinnaku poole. Hinga rahulikult ja mediteeri oma lemmikversioonil mantraga  ” Dhan Dhan Ram Das Guru”, 11 minutit. Lõpeta meditatsioon sügava sissehingamise ja väljahingamisega ja lõdvestu.

See meditatsioon aitab sul vabaneda hirmudest tuleviku ees, mis on tingitud sinu alateadvuslikust minevikumälust. Meditatsioon suurendab südamekeskuse otsustusvõimet.

“Ilu sinus on sinu jumalikkus (spirituaalsus). Tugevus sinus on sinu vastupidavus. Intelligentsus sinus on sinu suurus”.YB

Ristatud pöidlad aitavad ära hoida sinu meelefantaasiate poolt loodavaid  hirme ning valusid. See on sinu mõtete arutelu, mis toodab rahutust ja murelikkust ja viib sind eemale sinu intuitsiooni ja südame tunnete usaldusest.

Mantra leiad YT avarustest.

Minu lermmik on: https://www.youtube.com/watch?v=6DbHOPW0IgM&t=1357s

Kuulates seda klappidega olen alati ülendatud ja elu on nauding vaatamata kõigele