Sünnikaardi akende kirjeldused

Mool Mantra

Selleks, et intuitiivselt interpreteerida oma sünnidaatumeid ja numberid, peame mõistma kalendri ülesehitust iseenenses kui ka iga numbri mõistmist selles. Ainult niimoodi oleme võimelised hindama erinevate numbrite võimalikku tähendust vastavalt selle asukohale kalendris.

Kalendris on salvestatud enamus levinud ajatsüklitest, mis on jaotatud väiksemateks, päeva, kuu ja aasta tsükliteks, mis omakorda on osad suurematest tsüklitest (ajastud, Yugad). On olemas palju erinevaid võimalusi, kuidas süvendada oma arusaamisi ja mõistmist ajatsükist ja tema osadest.

 Guru Naanak kirjeldas aja voolu Mul Mantra esimese osa jätkumises pühades helides:

Ad Such

Jugad Such

Hai Bhee such

Naanak Hosee Bhee Such

See võtab kokku neli ajafaasi (aastaaega), läbi mille tegelikkus (Such), mis on formuleeritud Mool Mantra’sse, hoiab omakorda viis erinevat ümbritseva tegelikkuse aega.

AD – see on esmane algus ja soovitud aeg, mil kõik see mis eksisteerib, ei ole midagi muud kui ainult potentsiaal. See seostub esmase ja puhta ainega, millest kõik asjad avalduvad  ja millesse kõik asjad tagasi pöörduvad. Algus on ühtlasi lõpp, mis on uue alguseks ning seostuvad numbritega 1 ja 9, mis seostuvad Maa elemendiga

JUGAD – see on aja protsess (jug jug), mis voolab nagu jõgi aegade algusest. Oma loomult esindab ta Vee elementi, mis käesoleval hetkel voolab välja müstilistest allikatest. Selle ajavoolu reaalne duaalsus lingib number 2 juures ja lõpmatu aeg seostub numbriga 8.

HAI BHEE – see on afääride, romaanide aeg, ja terav aeg praeguses, olevikus, mida iseloomustavad numbrid 3 ja 7, mis seostuvad Tule elemendiga. Läbi nende numbrite tajume elu võlu ja valu, mis tihti meie tähelepanu jumalikust olemusest kõrvale juhib ja varjutab seda käimasolevas (reaalses) eluhetkes.

NAANAK HOSEE BHEE – see on paratamatult sobiv tulevikus ja praeguse hetke tegelik tegevus. See on nagu tuul, mis viib meid edasi tulevikku ja puhub meile näkku tuleviku hõngu. Nagu seemned, mis on viljast maha langenud ja mida tuul kannab tuleviku suunas. Tuul mitte ei kanna ainult edasi, vaid toob uudiseid tulevikust ja kannab need meie otsmikule, pannes ajurakud tööle. See ajaelemendi aspekt seostub Õhu elemendiga ning intuitsiooninumbritega 4 ja 6.

SUCH – see on suutra või valemi (retsepti) osa, mis eksisteerib muutumatuna vaatamata ala muutuvatele omadustele. Seostub eeter elemendiga. Such on nagu sinu eluteatri lavadekoratsioon, mis sobib kõikidele etendustele ja etendustes igasse vaatusesse. See on heli, mis on aja sünnitatud ja heli, mis on sünnitanud kõik asjad läbi aegade.

I  aken- KINGITUS :SEEME.PASSIIVSUSPeamine ellujäämisstrateegia, mida arendades viib tee spirituaalse õitsenguni või eirates jääb vaid potentsiaaliks. Inimese, sündmuse, kollektiivi, projekti, jne… kus igal algusel on kaks dimensiooni:

Füüsilisel tasandil toimub elurännaku esimene samm, kui seemnest algab areng ja jagunemine; vestluse esimene sõna; kevad oma viljakate ressurssidega; säde, mis süütab tule…. .

 Mentaalsel tasandil idee või kontseptsioon küpseb; unistustest või intuitsioonist tulenev võimaluste avanemine või võimalike hirmude, konfliktide ja erutuse avaldumine.

Algamine ja lõppemine võivad olla  järsk või pikaldane; äkiline või rahulik; intensiivne või passiivne, sünni ja surma haarde laiendamine, „ Mina” müsteerium, kui indiviidi aja algamine indiviidile.

 1. AJA KULGEMINE I AKNAS– AASTA kindla alguse ja lõpuga tsükkel, mille mõlemat otsa peetakse tähistamisväärseteks
 2.  ELEMENT  I AKNAS– MAA

VÄRV- KOLLANE; EMOTSIOON- MURE, KINNISMÕTE, MÕTLUS; MAITSE- MAGUS (MAGE); MEELEELUND-SUU (MAITSMINE, HUULED); KEHASÜSTEEMID-PEHMED KOED JA LIHASED; HELI-MATSUTAMINE,URISEMINE, MAGUS MÕMISEMINE, KORIN;  jutud toidust ja toitumisest, toidu lõhn.

 • PÕHINUMBRID I AKNAS 1 JA 9
 • ELUND-MAGU; KODU- VÄLISUKS; SEOS 1. TŠAKRAGA, HINGEKEHA, KIVI MIDA LIHVIDES TEED SELLEST KRISTALLI

9-  ELUND- PÕRN (JA PANKREAS); KODU-MAGAMISTUBA, SEOS 7.TŠAKRAGA;  PEENKEHA on KUI ISIKU ISKLIK  KRIATALL , mille  särama löömine ja säravana hoidmine vajab tähelepanu ja pühendumist

 • SUHTED I AKNAS- SUHTED EMAGA; MINERAALIDE RIIK

ISIK VALIB KAS IMITEERIB, AKTSEPTEERIB VÕI SABOTEERIB EMA KÄITUMIST

 Iga inkarneeruva isiku esmaseks koduks on oma ema emakas, millsest lähtuvalt kujuneb elekromagneetiline väli ning mõtte ( tunde ja käitumis)mustrid, toitumise, puhkuse ja harjumuste kombinatsioonid

 • MANTRA I  AKNAS „AD“  – see on esmane algus ja soovitud aeg, mil kõik see mis eksisteerib, ei ole midagi muud kui ainult potentsiaal. See seostub esmase ja puhta ainega, millest kõik asjad avalduvad  ja millesse kõik asjad tagasi pöörduvad. Algus on ühtlasi lõpp, mis on uue alguseks ning seostuvad numbritega 1 ja 9, mis seostuvad Maa elemendiga
 • AFFIRMATSIOON I AKNAS- Kui  tahad saadA OMA ELU MEISTRIKS, siis võta korraga käsile vaid üks projekt, üks idee, üks heli, üks meditatsioon

Seadus: mina võin 10 % ja meie võime 90 % .  (VASTAVALT NUMBRITELE 1 JA 9)

 Sind mõjutavad ja  hullutavad pettumused, rahutus, ärritus, kibestumine on märgid, millest saa teadlikuks  ja ning kehtesta siis ennast.

 • ISIKLIKU NUMBRI ARVUTAMINE- SÜNNIAASTA KAKS VIIMAST NUMBRIT

Sünniaasta kaks viimast numbrit seoatuvad olemise seemnega ja elemendiga Maa. See on kogu kontsentreeritud algne informatsioon, uinuv potentsiaal. Sellest tsüklist sõltuvad paljud teised faktorid elus. Selles on kasvamine ja hääbumine läbi aastaaegade vahetuse, talveuni. Selles on asjade alguse ja lõppemise tegelik tähendus.

Näide: 57= 5+7=12=1+2=3 , 57 aastal sündinud isiku Kungituse number on 3

II AKEN-HING (JUUR):TÄRKAMINE,JAGUNEMINE

 1. AJA KULGEMINE II AKNAS: ÖÖPÄEV on aja juure tunnetamise alus. Päev ja öö on nagu elu ja surm, olemasolu ja olematus, valgus ja pimedus; ning see seostub Vee elemendiga.Päevane tsükkel on vastandid: päev/ öö; valge/ pime; täis/ tühi; nähtav/ nähtamatu, tõus ja mõõn, üles/ alla. Aeg peseb, ravib, tekitab kannatusi, puhastab. Aeg iseenesest om lõpmatu ja lõputus on hinge juur; hinge juur on lõpmatu ja Hing juurdub lõputult. Seda enam, et me ei koge enda seost lõpmatuga ja see on meie suurim nõrkus, mis loob elus suure tühimiku või tühjuse tunde. Päevatsükli võib jaotada toitumise ja magamise harjumuste rutiiniks, igapäevsteks kohustusteks, läbi kella tiksumise ja kellalöökide. Päev on jaotatud tundideks ja minutiteks, mis omakorda töö, puhkuse ja mängu ajaks, koos nende sees olevate söögikordadega. Aeg on olemise põhiprobleem ja meie küsimus: „mida teha ajaga?; kuidas aega mööda saata?;kuidas päeva sisustada ja oma vajadusi tänasel päeval rahuldada?; kuidas ma teada saan, mida ma täna vajan?”. Need on põhilised dilemmad, millele tuleb hommikul otsa vaadata, kui me peale ärkamist siseneme pool – teadlikku suhtesse ajaga. Mõnikord me võitleme ajaga, mõnikord tahame, et aega oleks rohkem või vähem, kuid tõenäoliselt peamise osa ajast me unistame., aeg tuleb- aeg läheb, aeg on käes.
 2. ELEMENT II AKNAS- VESI, kui Hinge teeviit;VÄRV-MUST;EMOTSIOON-HIRM; MAITSE-SOOLANE; MEELEELUND-KÕRVAD (KUULMINE); KEHASÜSTEEMID- luustik ja juuksed,  lümfisüsteem ja limaskestad; HELI-OIGAMINE,NUTMINE,ILMAJÄÄMINE VÕI RAHULOLU, VABASTAMINE JA VABANEMINE, SÕNATUKS JÄÄMINE. Toidu meeldivus ja  maitse

Vesi on element, mis toidab juurt ja korrespondeerub päeva tsükliga. Me võime terve kuu toiduta elada, aga ilma veeta suudame vaid mõned päevad. Vee elemendi energia on seotud elujõu, libido, rikkuse, tervise, jõu, Chi ja Praanaga. See on tuntav läbi pingete ja laengute kahe vastaspooluse vahel nagu Yin ja Yang, öö ja päev, naine ja mees, rikas ja vaene, täis ja tühi. See on orgaaniline jõud, mis võib olla mürgine ja haigusi tekitav või siis puhas ja tervistav. Õige suhe päev tsükliga on parim eneseravi. Vesi on eriline naisenergia liik, mis seostub instinktide, voolamise, kanaliseerimise (suunamise) ja tervendamisega.

Vesi on nagu dirigent, kes reguleerib meie igapäevase elu Ego ja esmase Hinge impulsi vahel. Vesi on Hinge igapäevane toit ja ühendus lõpmatuga. Seda müstilist väljendust: „ Hinge päeva toit”, teatakse kui Ambrosia ehk Taevalik Nektar, mida on joodud läbi igapäevaste palvete ja mantrate. Läbi selle me tunneme endid elusa ja reaalsena, me ühendume oma Hinge essentsiga ja kõigi teiste selles elus möödunud kogemustega.

 • PÕHINUMBRID II AKNAS : 2 JA 8

2-ELUND-KUSEPÕIS,KODU-VANNITUBA (TRAPP), SEOS 2 TŠAKRAGA; NEGATIIVNE MEEL

8-ELUND-NEERUD; KODU-KÖÖK,SAHVER,VARUDE HOIDMINE; SEOS 7 TŠAKRAGA;PRAANAKEHA

 • SUHTED II AKNAS:  Suhted isaga;TAIMERIIK; Läbi Hinge viida tuleb meieni isa ja meessugulaste suguluse tunnetus. Destilleerides minevikku, tuleb tähelepanu suunata eralduvale niiskusele. Kuigi Vee element on iseenesest naiseliku iseloomuga, peegeldades kuuvarju vees, seostub see ISA JA  meheliku iseloomuga kahel moel. Esiteks mehe esmase seemnega ja sellega kaasasoleva toiduga, ja teiseks pojaga, mis sünnib mehe seemnest.
 • MANTRA II AKNAS– JUGAD;
 • AFFIRMATSIOON II AKNAS- Jõupotentsiaali täielik avaldumine ja kasutamine ei ole võimalik enne kui see on mõistetud ja arusaadav. Reaalne mõju tuleb seeläbi, kui ÕPID kasutama oma negatiivset jõudu, õppides ütlema: „ EI”. Kõike mida me eitame, saab varem või hiljem tunnustatud kui osa tervikust ja seega osa sinust.. pea meeles, et Ei ütemine on suunatud mitte niivõrd mingile objektile või inimesele vaid hoopis olemise mõtetele ( mis ongi energia). Targalt eitamine teeb võimalikuks vabastada end asjade lisandustest, mis on mööduvad ja ei ole sinu ajatu ning lõpmatu olemuse puhas loomus.
 • ISIKLIKU NUMBRI ARVUTAMINE II AKNAS- SÜNNIKUUPÄEV, mis annab sulle väikese aimu sellest, kuidas sina koged voolamas aega, energiat, vajadusi, nõrkust ja jõudu.

Näide. Isiku sünnikuupäev on 15=1+5=6; isiku HINGE ehk  sünnikaardi II akna isiklik number on 6

III AKEN-KARMA :TÜVI JA OKSAD,LIITMINE Karma on ihade ja soovide vesiveski, mis jahvatab hingeviljade jahu. Karma lingib elemendi Tuli mõjuväljas. See on kuumendav ja kiirendav energia, mis küpsetab Hinge seemneid.  Karma on meie harjumuspärane maailm, ja siis kui me märkame oma harjumusi mõtelda ja käituda, oleme jõudnud mineviku – karma tagajärgede lahendamise staadiumi. See on otsene teadliku olemise tulemus.

 1. AJA KULGEMINE III AKNAS: Kuu tsükkel: tüvi ja oksad. Kalendrikuu esindab meie elu tüve ja oksi. See on meie olemise maastik, meie kuju ja vorm, mis on tehtud nähtavast maailmast. Nähtavus korrespondeerub Tule elemendiga. Kalendrikuu on inimlooming, kuigi seda on proovitud kohandada kuu tsüklitega. Alates sellest ajast, kui oli võimatu manipuleerida päevade või aastate tsükliga, kehtestasid inimesed (kalendri)kuu, mille põhjal on koostatud kalendrid erinevates kultuurides ja ajastutes. Kõige levinum on aasta jaotamine 12 kuuks, milles päevade arv kõigub 28 ja 31 vahel. Sideerilise kuu tsükkel on keskmiselt 28,5 päeva. Kuu on osa aasta tsüklist ja kolm kuud moodustavad enam – vähem ühe aastaaja. Aja kogemise komponendid tulevad minevikust läbi seaduste ja õiguste kordamise, järelduste, vihjetest tuleviku osas. Ajalugu on juba toimunud sündmuste mehhaaniline reproduktsioon läbi ümberjutustuste. Aeg on salvestatud fotodes, videotes ja lukustatud ajamasinatesse – kelladesse. Me jaotame aega vastavalt oma ettevõtmiste iseloomule: seisev aeg, surnukslöödud aeg, igavlemise aeg, tööaeg, vaba aeg, raisatud aeg…  kõik see on üles seatud harjumuspäraselt ja kui aeg ei mahu nendesse raamidesse, siis aeg läheb kuumaks

Aega ja tema lõputut voolu ei saa muuta, kuid selle vormi saab muuta. Et aega kasutada, tuleb see üle vaadata, kus on võimalik kokku hoida, kiirendada, salvestada, ära põletada, osta ja müüa, …Me saame karma ratta tegudest ja reaktsioonidest  vabaks, kui kasutame selleks aega.

 • ELEMENT III AKNAS– TULI; Tuli on tegude katalüsaator: liikumapanev ja motiveeriv jõud, mis teeb plaanide täitumise võimalikuks. Põlev leek tähistab elu kestmist. Surematu  säde on jõud, mis viib edasi tulevikku. Isiku püüdlused peavad olema seotud tule säilitamisega ja selle põlemas hoidmisega. Kui leek kustub, siis isik kustub. See ei ole iseenesest ei hea ega halb, vaid on tegelikult eksistentsi dünaamika. Tuli võib väljuda kontrolli alt, põletades ära õhu, mis on teistele inimestele vabaduseks vajalik. Nii kaua kui on tuli, on ka põhjuse ning tagajärje ahel. Tuli on keskpaik, tsenter, milles Karma toimib, oodates sobivaid hetki ja võimalusi teostumiseks Raha ja vesi hävinevad tules, kuid nii raha kui vesi võivad tule ka hävitada. Palju tuld meie eludes peaks meid viima aruteluni, kuidas vee ja tule kooselu võimalikuks muuta. Sest viha, kohtumõistmine, vimm, kättemaks – see kõik on tuli, mis põletab eluenergiat ja vitaalsust, ning lõppeb seepärast ilma kasu ja investeeringuteta. Naudingud meie elus on teist sorti tuli, mis põletab eluks vajalikku varustust, eriti uhke ego, mis taotleb autasusid ja tunnustust.VÄRV-PUNANE; EMOTSIOON-RÕÕM (ARMUKADEDUS, ÄNGISTUS); MAITSE-KIBE-MÕRU (BITTER); MEELEELUND-KEEL; KEHASÜSTEEMID- VERESOONED; HELI-NAER, mille ühtedeks omadusteks on kas huumor või viha, läbi mille kuuled rääkimas oma südant ja peensoolt. TOIDU SOBILIKKUS, UUDISHIMU TEADA SAADA JA JAGADA, HAR HAR; TŠSSSSSS
 • PÕHINUMBRID III AKNAS : 3 JA 7

3-ELUND-PEENSOOL, KODU-VABAAJA RUUM;SEOS 3. TŠAKRAGA,POSITIIVNE MEEL

7-ELUND-SÜDA; KODU-TÖÖTUBA,KONTOR,TERRASS; SEOS 7. TŠAKRAGA; AURA

4.            SUHTED III AKNAS-suhted eakaaslastega, eeskujud, iidolid; õed-vennad,sõbrad-vaenlased, LOOMARIIK

5.            MANTRA III AKNAS- HAI BHEE

6.            AFFIRMATSIOON III AKNAS Iseenese jaatamine. Võrdsus on oluline, eriti just kolmandale dimensioonile, mis kindla peale sisaldab võrdsust. Et hoolitseda teiste nõudmiste eest tähendab ennekõike hoolitseda iseenda eest. Soovides tuua mingeid omadusi teise inimese ellu nõuab see meilt endist nende omaduste rakendamist iseenda elus. Lõplik affirmatsioon on positiivne tegu. Kui sinu teod kinnitavad arusaamist andestamisest, siis sinu eneseaffirmatsioon ja võimekus võtavad omaks su enda nõuanded muutudes usalduseks kohtumõistmise ajal.

7., ISIKLIKU NUMBRI ARVUTAMINE III AKNAS-SÜNNIKUU

Kui sünnikuu on 5, on number 5; november 11=1+1=2 ja detsember 12=1+2=3

IV AKEN-SAATUS:ÕIED ;VÕIMALUSED     Tuule jõud on see, mis inspireerib. Tuul on teadlikkus, ärkamine, see on olevik. Tuul on naiseliku energia varandus ja õnn, mis lingib lähedaselt õigluse, õnne, graatsia, ilu ja intuitsiooniga. Õhu emotsioonid sarnanevad tuulega: ettearvamatu, õrn, sissemässiv või lõikav ja läbitungiv. Õhku saab varuda näiteks balloonidesse, millest saab teda vabastada kas vähehaaval või tugeva survega.

Meie ettemääratus ja saatus näitab meile, kuhu liigume oma ärkamisprotsesssis ja seda märkavad tavaliselt teised paremini kui sa ise sellest aru saad. Need on meie töö õied, millega me loodame oma elua aastate tipud täita. Tähtis on vahet teha ettemääratusel ja saatusel:

     Ettemääratusega kohtume ilma püüdlusteta; see on justkui mineviku kaasahaaramine karma ja maailma vastastikuses toimes.

•     Saatus on see, mille poole me püüdleme (või proovime vältida) ja mis nõuab meilt püsivaid investeeringuid.

•     Kohe kui muutume oma saatuse suhtes laisaks, oleme tõmmatud karma tegudesse, mis kasutab hirmusid, et õigustada ennast ja kohe leiame end ettemääratuse masina hammasrataste vahelt. Et kindlustada oma investeeringuid jätkusuutlikult (katkematult hetkest hetkeni), peame meeles pidama, et see on alati tulevikus ja alati  ees ning sellest täiesti eemalduda ei ole iialgi võimalik.

Iialgi tunne täidab saatuse täielikult, kuid see ei tähenda, et meil sellele ligipääs täiesti puudub, pigem isdeloomustab „iialgi” saatuse püsivat ja dünaamilist iseloomu. Eelistades oma saatust, ei saa midagi teha vaid üks kord ja siis on see tehtud; see valik on elujõuline vaid siis, kui see on pidev ja püsiv.

NB!!!

Püüd läbi raskuste teostada oma Saatust ja investeerida temasse oma inspiratsioon, on sulle kindlasti kasutoov siis, kui proovid siin praktiliselt ära kasutada oma Kingitust (see on sinu sünniaasta kahe viimase numbri kombinatsioonsumma, sektsioon I sünnikaardil).

Ebaõiget tüüpi suhted oma Saatusega, mis pärandavad meile mineviku unistused, on läbikukkunud ja ebaõnnestunud inspiratsiooni puudulikkusest, või vihast, või petetud ja tüssatud teadlikkusest, mis juhib meid ehmatavast tuleviku ebakindlusest kõrvale. Oma Saatuses me loodame väljendada oma uue mina või uue iseolemise, või ootuspärase enese. See on meie viis minna üle olevikku läbi uue vabaduse

Inimühiskond on inimeste kohalolek teatud kohas, hingetõmbed, mida me teeme endi poolt asustatud ruumis,mis on meie kodud – ükskõik kas siis meie kehad või ehitised kui kodud. Meie tähelepanu on sellel, kes on kes selles ehitises, missugused on osapoolte omavahelised suhted, inimeste vanused, rollijaotused ja oskused perekonnas, ning isikute astroloogilised ja numeroloogilised näitajad. Sellisel tasandil võime mõnikord leida võimalusi teha halvas situatsioonis midagi rohkem. Kui ümbrust ja ümbritsevaid kasvõi veidi parandada saab, oleks see nagu hetkel oleva inimmeele trasformeerimine koopast templisse.

1.    AJA KULGEMINE IV AKNAS: sajandid;Vastavalt kahe energialiigi kombinatsioonidel; tuul/ olevik ja vesi/ energia, saame aru, missugused erinevad raskused on nendega seoses. Esimene küsimus on nendesse suhtumises ja viimane küsimus on energias. Vaadates tuult nagu jõudu, väljendab see kõige rohkem isiku olevikku ja täiendab seda tuule graatsia ja vedamisega ning õnnega. Orientatsiooniga (suhtumisega) on sellIne huvitav asi, et me saame seda muuta, isegi kui ümbritsevaid tingimusi muuta ei saa.  See saab teoks läbi palvete, intuitiivse teadvuse, aususe, tingimusteta armastuse, „ Meie minus” kontseptsiooni teadlikuks saamisest, inimliku teenimise, jumaliku ülistuse.

2.    ELEMENT IV AKNAS– ÕHK/METALL; VÄRV-VALGE; EMOTSIOON-KURBUS,MELANHOOLIA; MAITSE-TERAV,KIRBE,VÜRTSIKAS; MEELEELUND-NINA; KEHASÜSTEEMID- NAHK JA KEHAKARVAD (v.a. juuksed); HELI-tuuleulg, POEESIA,SÕDALANE,SISEMINE PUUDUTUS (FÜSIOLOOGILINE,EMOTSIONAALNE), SORTEERIMINE, VALIK, LOOBUMINE JA OTSUSTAMINE, IMETLUS

3.    PÕHINUMBRID IV AKNAS : 4 JA 6

4-ELUND-JÄMESOOL, KODU-ELUTUBA,SISEHALJASTUS, SISEAED;SEOS 4. TŠAKRAGA,NEUTRAALNE MEEL

6-ELUND-KOPSUD; KODU-MEDITATSIOONIRUUM; SEOS 4. TŠAKRAGA; NIMBUS- on Õnn ehk Leedi Fortuuna. Spirituaalselt on see kogemus graatsia ning armu kätes.Intuitsioon on teiste sõnadega „  tulevikusuuna tunnetamine” (feeling the way into the future). See ei ole selgeltnägemine ehk nägemine tulevikku. See tähendab, et sinu intuitsioon annab sulle tunde, mida sa ei peaks tegema, millist teed mööda sa ei peaks minema, harvem aga seda, mida sa peaksid tegema või millist teed minema.

•     Oma intuitsiooni järgida ei ole kerge. See tähendab töötada hirmude ja kahtluste piires, see tähendab riskeerida ja teadlikult rakendada oma usaldus ja usk. Võime olla konfidentsiaalne, et võita kellegi usaldus, nõuab seda, et sa ei tegutseks enese huvides. Et olla hea sotsiaalse õigluse eest võitleja, peab suutma eitada individuaalsust ja jaatada kommuuni.  

4.    SUHTED IV AKNAS-KÕIKIDE INIMESTEGA NII OMADE KUI VÕÕRASTEGA; INIMRIIK

5.    MANTRA IV AKNAS– NANAK HOSE BE

6.    AFFIRMATSIOON IV AKNAS: Numbrite 4 ja 6 võimsaim affirmatsioon väljendub seaduses 40% ja 60%- „igas elu situatsioonis on sinul 40% ja Jumalal 60% vastutusest“.. Siin ei ole midagi karta, pole põhjust hirmunud olla. See on usk absoluutsesse, lõpmatusse, igavese kosmilisse jõusse ja intelligentsi; mis siin karta on? Hirmust Jumala ees ei ole teised hirmud mitte kui midagi. Number 4 on 2 + 2, ning seetõttu topelt eitus on isegi rohkem kohane. Näiteks: „ ei, mul ei ole hirm!”, või „ ma ei ole mitte usaldav!”.

7. ISIKLIKU NUMBRI ARVUTAMINE IV AKNAS-SÜNNIAASTA KÕIK NUMBRID Sünniaasta numbrid mõjutavad sinu elu tõehetki, hetki mil tunned et kohtud oma Saatusega, hetki, mil sa pead otsustama ja tegema midagi, et väljendada oma armastust ja tänulikkust. Kõik sellised eluseigad puudutavad sind oma graatsia ja armuga ning see on parim mida me teha saame kuid samas laotavad nad meie ellu palju hirmu ja kahtlusi.

Näide:1957=1+9+5+7=22=2+2=4,isiklik number  IV  aknas on 4.

V AKEN-ELUTEE: VILI : RAHULDUS:Kõik sünnidaatumi numbrid on sinu terviklikkuse realiseerumine; see on vili, teostumine, rahuldus. See korrespondeerub Eeter elemendiga. Eeter element on oma loomuselt selline, mida ei ole võimalik teistest elementidest lahutada ja eraldada.

Eeter elemendi vooruseks on seostumine teiste elementidega.

Eeter element on kui dünaamiline tsenter, mille ümber on kinnitunud ja laienenud teised elemendid.

 1. AJA KULGEMINE V AKNAS: LÕPMATUS: See on hologrammi iga momendi totaalne aeg. See on jagamatu, kordumatu, sisaldab kõike, nii tühi aeg kui tädetud aeg. Seda ei ole võimalik kummalegi poole mõõta – ei tagasi suunas ega edasi suunas, see on alguseta ja lõputa. See on sama aeg, mis on edasiminek ja tagasiminek, püsivalt algav ja lõppev. See on aja ring: tulnud ja läinud ajast ja nende sünteesist minevikus, olevikus ja tulevikus. Sõna „aeg”, mis seisab üle aegade ja hoiab selle isikupära, nime ja seda ei saa sõnadest lahutada. Aja viies aste on nagu abieluhetk, et koos olla lahutamatus ühtekuuluvuses. See on moment, milles on loo õpetik moraal. Õppida kõikide aja astmete ühinemisest, et kogeda dünaamikat kontekstis harmooniaga, siis oleme ära õppinud õppimise oleviku hetke teadlikkusest, millel on muutumatu mõju igas situatsioonis ja kõigile.

Eeter kui minevik:Elu TEE, mida sulle näitavad sinu sünnidaatumi numbrid on märgid sinu teadvuse omadustest, mis toimivad igas sinu elu osas nii seesmiselt kui väliselt. See on elu õppetundidest õppimise tulemus, mis on üle kantud spirituaalse olemise valgusesse ja särasse. See on kõikide eluseikade kogemuste summa. See on valgus, mis paistab ja särab vältimatult läbi mineviku filtrite ja mille tugevus on reguleeritud hirmudest ja võitlustest tuleviku nimel. See on kõigi  eluprintsiipide isereguleeruv eneseväljendus. See on meie endi elu alguse ja lõputa elurada. Elurada on alati kõikjal ja siiski mitte kuskil, kuid mis kindel – kõikevaldav kuigi tema valgustugevus on tajumatu. Meie elurada on see, millest hoiame kinni kui kõige tähtsamast ja mis teeb Jumala ülimaks meie elus, kes on elupüramiidi tipp ja meie rahuldus. See ongi Eeter element, mille omaduseks on hoida kõiki kõigega suhtlemas, see on sild teiste nelja elemendiga, see on vibratsioon, mis liigutab kõiki asju ja paneb kõik asjad liikuma.

 • ELEMENT V AKNAS: EETER/PUU:VÄRV-ROHELINE;EMOTSIOON-VIHA, LEEBUS,OTSUSTUSVÕIME; MAITSE-HAPU; MEELEELUND-SILMAD;KEHASÜSTEEMID-KÜÜNED,LIGAMENDID,KÕÕLUSED JA SIDEMED, HELI-KÕIKIDE ELEMENTIDE HELID KOKKU;

Kogu UNIVERSUMI ruumis olevad Maa, Vee, Tule ja Õhu elemendid kohtuvad Eeter elemendis.

•     See on kõikide elementide dümaamiline koostoime ja vahetus.

•     See on omavaheliste seoste ja suhete tasand.

•     See on Inglite tasand, kes on sõnumitoojad ja sidemehed meie ja taeva vahel.

•     See on kõikide vastutuse ja taktitunde tasand, mis põimub ülejäänud nelja aspektiga. Üldise harmoonia ja ühtsuse tunne on siin suurem, kui kõikide üksikosade summa. See on erinevate osade ja kogu ruumi vaheline künnis, ukselävi: inimeste ja ehitiste vahel, inimeste meelte ja nende kehade vahel, mis on suhtlusaldis valdkond, kuhu on lõpptulemusena sisse kirjutatud tasakaal ja tasakaalutus.

 • PÕHINUMBRID V AKNAS: 5 JA 10 Nii viienda kui kümnenda dimensiooni peamisteks omadusteks on tasakaal. See on igavene tasakaalutuste ohverdamine. Et leida keskne põhjus, toetuspind, mida me vajame siis kui kaldume kuhugi poole ekstreemustesse.

5-MAKS;KODU-KORIDOR KUI ÜHENDUSRUUM; SEOS 5. TŠAKRAGA, FÜÜSILINE KEHA

10-SAPIPÕIS; KODU-?;SEOS 7 TŠAKRAGA;SÄRAVKEHA

 • SUHTED V AKNAS: NB!!!Elutee number on võtmenumber  suhetes kõikide  parnerite (numbritega), kuid see ei tööta, kui Karma mõjud on domineerivad! Elutee numbri kaudu leiad oma sära ja täieliku teadvuse. Rohkemate aspektide mõistmiseks tuleb kõiki numbereid vaadata kontekstis ja seostada nende väljendused läbi viie elemendi.
 • MANTRA V AKNAS– JAP (KORDAMINE)
 • AFFIRMATSIOON V AKNAS: Mina olen minu sõnad. Ma olen see, mida ma räägin (Iam my word). Milleks kasutada affirmatiivseid sõnu, kui me ei ole valmis neid tuvastama ega märkama? Selline seisund kinnitab veelkord, et sa oled just need sõnad, mida sa just rääkisid. Iga sõna, mida me ütleme võib olla väljakujunenud käitumise väljendus, ükskõik kas siis soovitud või soovimatu, või hoopis millegi uue väljendus, mis just läbi öeldud sõnade sündis või millegi vana, juba kadunu väljendus. harjumuspärane kõne on poolteadlik protsess, kus korduvalt sünnivad ühed ja samad enese väljendused. Igapäevase harjumuspärase palve kordamine arendab enese uue väljenduse.

Läbi sõnade me ühendame kokku kõikide numbripaaride omadused:

Esmane informatsioon, mida juhivad numbrite 1 ja 9 kavatsused

Teisene informatsioon, mis annav vormi ja struktuuri (nagu grammatika), annavad numbrid 3 ja 7

Enenrgiavool, mis on sõnadega õigustatud on numbrite 2 ja 8 valdkonast

Hingetõmbe ja teadlikkuse toovad numbrid 4 ja 6

Iga sõna, mida räägime, on nelja eelneva komponendi mikstuur.

Kogu selle sünteesi suminat väljendab number 5 ja selle kuulamist ning kuulmist number 10

Ühtede ja samade sõnadega ja väljendustega, mida me oleme enda jaoks loonud ning mida kordame igal sammul, mõjutame me kaheksa dimensioon teadvust ( 1, 2, 3, 4 ja 6, 7, 8 ja 9) ja nende sisetoimet keskmesse. Teise võimalusena  liigume oma sõnavara ja jutukuse uuendamise suunas, tahtes ühtesid samu sõnu öelda vaid korra ja neid mitte korrata, muutes oma väljendusvõime tähendusrikkaks või hoopis tühiseks vastavalt olemasolevale sõnavarale. Piirid, mis muudavad meie maailma on meie keelelised piirid (väljendusrikkus). Ja loomulikult on need piirid ka kuulamise piirid, eriti selles osas, kui täielikult kuulad sa oma enda sõnu.

 • ISIKLIKU NUMBRI ARVUTAMINE V AKNAS: KÕIKIDE SÜNNIDAATUMITE NUMBRITE SUMMA

NÄIDE: 15.05.1957=1+5+0+5+1+9+5+7=33=3+3=6, ISIKU ELUTEE NUMBER ON 6