Kümme keha ja numeroloogia

  

Enamus inimesi identifitseerivad end oma füüsilise kehaga, arvates sealjuures mõistmaks oma füsioloogiat, või parimal juhul samastavad end keha ja mõistusega. Tõde seisneb selles, et inimene on ehitatud kümnest kehast:

Üks füüsiline keha                

Kolm mentaalset keha

Kuus energeetilist keha

Siinjuures kehade loetelu:

1. keha            Hinge Keha

2. keha            Negatiivne Meel

3. keha            Positiivne Meel

4. keha            Neutraalne Meel

5. keha            Füüsiline Keha

6. keha            Nimbus

7. keha            Aura

8. keha            Prana Keha

9. keha            Peen Keha

10. keha          Särav Keha

11. keha          Kõik Kehad.

Kümme keha- see on Võimas Hinge Jõud. Igal kehal on sulle kas kingitus või väljakutse (nõrkused).

Kümnest  kehast seitse assotseeruvad tšakratega. Tugevdades mõnda tšakrat, tugevdad ka mingit keha. Sinu „kvaliteet” sõltub sinu kümne keha tasakaalust.

Sa võid tegeleda ükskõik, millise kehaga ja teda tasakaalustada ning tugevdada.

Selleks, et hästi aru saada, kuidas need kümme keha ikka toimivad, on kasulik endale selgeks teha kümne Sikhi Guru elulood.  Kõik kümme Sikhi Guru olid suured Meistrid ja Pühendunud Joogid, siis nende igaühe elutegevusest on leida see keha, mis oli vastutav selle Guru tegude eest. Proovi nende katsumused, läbielamised ja teadmised transleerida enda ellu, arvestades, et nad olid erinevast kultuurist. Selline samastamine avab iga inimese iseloomu sisemise jõu, sügavuse ja ulatuse.

Hoides oma kümme keha tasakaalus, tugevdades ja arendades neid, suudad sa teha end tunduvalt tervemaks.

 Kümne keha tasakaalustamine.

Kundalini jooga annab täpsed ülesehitatud harjutuste kompleksid, mis töötavad Kümne Keha tasakaalustamiseks ja äratamiseks. Kundalini jooga- see on kättesaadav võimalus töötada kõigi kümne kehaga.

Kui sa tunned nõrkust või tasakaalutust mingis kehas, ja tahad seda tugevdada,  võid sa:

  1. Valida Kundalini jooga kryia, mis vastutab selle keha või selle kehaga assotseeruva tšakra eest.
  2. Valida meditatsioon, mis töötab just selle keha jaoks, mida sina soovid tugevdada.
  3. Lugeda Guru õpetust selle keha kohta, õppides tema elust.

 Kõik kehad on sulle elus väga tähtsad. Kui suudad kõik kehad edukalt ja maksimaalselt tööle rakendada ja teha nendega koostööd, ootab sind edu ja rahulolu. See on inimese kasvamise mudel. Kasutades numeroloogiat, saad sa enda jaoks paremini ja täpsemini välja selgitada tugevad ja nõrgad kohad, ning sa suudad endast paremini aru saada.

Numeroloogia alused Kundalini joogas

Kundalini Joogas kasutatava numeroloogia alused tõi Indiast välja ja töötas teaduseks ümber Yogi Bhajan. See süsteem töötab aluseks võttes sinu sünnidaatumid: sünnikuupäev, kuu ja aasta.

Kõik arvud tuleb liita niikaua, kuni saad arvu 1 kuni 11.

1. Hinge number- sünnikuupäev                                                                              

2. Karma number- sünnikuu                                                                                     v

3. Kingituse number- kaks viimast numbrit sinu sünniaastast   

4. Saatuse number- sünniaasta  kõik numbrid kokku liita                                

5. Elutee number- kõik numbrid (sünnikuupäev, kuu ja aasta) kokku      

Esimene Keha =  Hinge Keha

Guru –                                     GURU  NANAK

Tšakra                                     esimene tšakra- MOOLADHARA -juurtšakra

Võtmefraas                             „ süda või mõistus”

Võtmeküsimus                                  „ Suudan ma kaasa tunda, mõista ja olla loominguline? Suudan ma mõista ja olla loominguline iseenda ja teiste suhtes nii tegevuses kui suhtlemises? Tuleb see mul südamest?”

Isiksuse tüüp                          pühak, mõttetark, alandlik, loominguline

Tasakaalustamise võti            ava oma südamekeskus, tõsta Kundalini energiat

Muusika                                  Mul Mantra( Ek Ong Kaar, Sat Naam, Kartaa Purakh, Nirbho, Nirvair,Akaal Moort, Ajonee,  Saibhang, Gurprasaad. Jap. Aad Such, Jugaad Such, Haibee Such Naanak Hosee Bhee Such)

Hinge Keha väljakutsed: Sa oled liiga intellektuaalne. Kõigepealt tunned sa sümpaatsust selle asemel, et avaldada kaastunnet. Sa eitad tegelikke tundeid ja saad seepärast tunda ebaselgeid tundeid iseenda suhtes. Sa ei oska (ei julge) iseennast armastada.

Hinge number: sisemine töö eneseusalduse ja eneseaustuse  valdkonnas aitab sul saavutada oma sisemaailmaga paremat ühendust, samuti muudab sinu tähelepanu suunda väljastpoolt sissepoole. Oma tegelike tunnete ja armastuse tunnistamine iseendale.

Karma number: teised võivad sind näha kui ebakindlat, ebausaldusväärset isikut ja liiga kriitilise suhtumisega sellesse, et oled ebakindel ja ei suuda iseendale andestada. Oled kaastundlik kõigi vastu peale iseenda. Oled liialt intellektuaalne.

Elutee number:  sul on suur sisemine vajadus järgida oma jumalikkust- tasakaalustada hinge ja mõistuse vahekord- avaldada oma elus kaastunnet ja loomingulisust .

Hinge Keha tugevas positsioonis. Sul on head võimed tasakaalustada oma emotsionaalsed ja intellektuaalsed võimed. Oskad hästi ühenduses olla ja tegutseda kooskõlas oma sisemise minaga, seetõttu on sulle sismine eluenergia hästi kättesaadav. Sinust paistab välja kaastundlik ja mõistev meel, sa oled usaldusväärne ja kindel.

Kingituse number: sul on kaasasündinud võime saata sinust kiirgavat valgust ja soojust kõigile. Sinu süda ja mõistus töötavad käsikäes, sinu sisemine mina ja intellektuaalne külg täiendavad teineteist, sinu sisemine enesehinnang on tasakaalustatud.

Saatuse number: sa valdad intellektuaalsuse ja emotsioonide tasakaalustamist, oskad südame ja mõistuse suhtega igas olukorras hästi toimida, sinu sisemine mina ja sinu väline pool tunnevad teineteist hästi. Oled enesekindel, usaldusväärne ja särav.

Teine Keha = Negatiivne meel- kaitsev meel

Guru –                                     GURU  ANGAD

Tšakra                                     teine tšakra – SWADHISTHANA – sakraaltšakra ( enesekehtestamine)

Võtmefraas                             IGATSUS KUULUDA

Võtmeküsimus                       arvestades oma püüdlust iga hinna eest kuuluda, kas ma suudan hinnata järgneva olukorra ( suhte) riske ja ohtusid?    

Isiksuse tüüp                          vaoshoitu, kuulekas, armastatud

Tasakaalustamise võti            väärtusta distsipliini, arenda teadlikkult enda terviklikkust.                            

Negatiivse Meele väljakutsed. Sa oled ülemäära kartlik ja arg ning võid pimesi ning mõtlematult lahti öelda suhetest või võimalustest, julgemata neid kasutada.  Sa võid koguda endasse kõik sind ümbritsevad tunded, kuid ei suuda nende eest vastutada, oled segaduses ja ei tea, mida peale hakata.

Hinge number: sa võid mõelda enda kohta, et oled liialt arglik või kaitsed end ülemäära. Kui sul on vaja otsustada, tunned sa end ebakindlalt, ohustatult ja oled otsustusvõimetu. Tunned, et sa ei suuda olla koos teiste inimestega. Sa ei tea, kuidas ennast pühendada kellelegi või millelegi.

Karma number: sa lähed  „pimesi” mõnda situatsiooni või loosse, oskamata seda kasutada. Oled milleski väga kindel kuid ometi sa eksid.

Elutee number: sul on väga suur soov olla tähtsates suhetes. Sul on hädasti vaja arvesse võtta nii seda kui toda, et edukas olla.

Negatiivse Meele tugevad positsioonid. Sul on omadused negatiivsete ja kahtlaste situatsioonide tajumiseks. Sa suudad edukalt kõrvale tõrjuda ebameeldivusi ja välja tulla rasketest kriitilistest seisudest. Samuti oskad sa riske koondada. Oled tugeva analüüsivõimega.

Kingituse number: sul on kaasasündinud oskus võtta arvesse situatsiooni riske ja negatiivseid aspekte. Tänu sellele riskid sa edukalt. Suhtud teistesse inimestesse õigesti ja õiglaselt, oskad nende puudustega arvestada.

Saatuse number: sa oskad arvestada olukorra keerulisuse ja ohtlikkusega, riskida arukalt. Sinu suhted teiste inimestega on objektiivsed. Ustavus on sinu loomupära.

Kolmas Keha= Positiivne Meel, projitseeriv meel

Guru –                                     GURU  AMAR  DAS

Tšakra                                     kolmas tšakra- MANIPURA- juveelide( aarete) maa

Võtmefraas                             saatanlik või jumalik

Võtmeküsimus                       olen ma elu väljakutseteks valmis? Luban ma endale evida ( omada) head?

Isiksuse tüüp                          võlur, konfiransjee, optimist

Tasakaalustamise võti            tugevda nabapunkti, suurenda endast lugupidamist. Kasuta positiivset   afirmatsiooni

Muusika                                  Rakhe Rakhanhar- Singh Kaur esituses

Positiivse meele  väljakutsed. Sul võib olla  kaugenenud reaalsustaju, hinnates olukorda vaid oma lõbujanu alusel. Sa jagad lubadusi, et teistega sarnaneda. Sa ei suuda öelda „ ei” ja sa ei taha vaadata enda tumedamat poolt.

Hinge number: sul on eemaldunud reaalsustaju nii iseenda kui teiste suhtes. Sa ei taha näha enda puudusi. Sa võid sattuda sügavasse lootusetuseseisundisse. Sa kõhkled oma võimetes ja sisemises jõus.

Karma number: sul on kalduvus muutuda vastutustundetuks selle nimel, et oleks lõbus. Sa ei suuda öelda „ ei”. Sa esined demonstratiivselt rõõmsalt ja väljakutsuvalt, ehkki sul on paha ja tahaksid karjuda.

Elutee number: sul on suur soov näha olukordade ja inimeste positiivset külge. Võti on selles, et sul tuleb võtta vastutus iseenda eest. Loodad. Ja usud. Isegi, kui sa ei suuda näha asja positiivset külge, on sul alati võimalus kas või naerda selle üle. Huumor aitab sul näha ja kogeda jumalikkust ilmalikus kogukonnas- valgust pimeduses. Tugevda oma kolmandat keha läbi negatiivsuse vähendamise ( suunatud vihale, enesesüüdistustele ja enesehävitamisele).

Positiivne Meele tugevad positsioonid. Oled positiivse maailmavaatega, täis lootust, usku ja huumorit. Sinu püüdlused ei tunne piire, sa oled orienteeritud tegutsemisele.

Kingituse number: sa kiirgasd endast valgust ja lootust. Sul on hea huumorimeel ja reeglina näed sa elu helgemat poolt. Sul on sünnijärgne anne teisi innustada ja tuju tõsta. Sul leidub naeratus igaühe jaoks. Et oled orienteeritud tegutsemisele, ei ole su püüdlustel piire.

Saatuse number: sa oled õppinud  nägema elu helgemat poolt läbi huumori ja hea tuju. Sa oled väga otsusekindel. Armastad oma tegemistes otsekohesust.

Neljas Keha =  Neutraalne Meel- meditatiivne meel

Guru –                                     GURU RAM  DAS

Tšakra                                     neljas tšakra- ANAHATA- südametšakra

Võtmefraas                             palve karikas

Võtmeküsimus                       luban ma endale oma sisemise tarkuse tajumist ja märkamist? Luban ma endale olla meditatiivne ja usaldada intuitsiooni oma mõtetes?

Isiksuse tüüp                          nõuandja, konsultant

Tasakaalustamise võti            mediteeri

Muusika                                  Guru Guru Wahe Guru, Singh Kaur esituses

Neutraalse Meele väljakutsed. Sa oled kangekaelne ja paendumatu oma mõtetes ja tõekspidamistes, samuti nende väljendamises. Sa võid enda ümbritsevat pidurdada ja olukordi venitada, tammudes teisel ja kolmandal kehal. Sa oled jonnakas ja isemeelne, kitsarinnaline ja piiratud maailmavaatega ja ei soovi muutusi.

Hinge number:  sa võid mõelda endast, et oled kategooriline, kangekaelne ja jonnakas, kitsarinnaline ja ei soovi muutuda. Oled egoist. Sa tunned, et sisemine transformatsioon ja muutumine ei ole lihtsalt võimalik.

Karma number: võimalik, et teised näevad sind, kui kindlate veendumustega ja enesekindlat inimest. Sa võid olla järeleandlik. Sa võid olla ülbe, suurejooneline. Teisi oskad sa tasakaalustada (negatiivsusest ja positiivsusest hästi välja aidata).

Elutee number: sinu kõige suurem soov on olla tasakaalus oma välise ja sisemise maailmaga. Selle asemel, et tormata ja tasakaalu taga ajada, peaksid sa peatuma ja seda otsima. Seepärast- mediteeri, mediteeri, mediteeri!

Neutraalne meel tugevas positsioonis. Sul on tugevasti arenenud omadus analüüsida põhjalikult olukorra ning suhete plusse ja miinuseid. Sa võid tasakaalustada oma ümbritsevat keskkonda. Sa oskad abi pakkuda  intuitiivselt ja tagasihoidlikult.

Kingituse number: sinu sünnipärane oskus on osata luua tasakaal nii sisemise kui välise maailma vahel. Sa oled intuitiivne ja naudid teiste abistamist, mida sa teed heatahtlikult ja meeldivalt.

Saatuse number: sa juba valdad siemise ja välise maailma tasakaalustamist. Sul on kõrgelt arenenud intuitsioon. Sa oled täis rahulolu ja teenimist.

Viies Keha = Füüsiline Keha

Guru –                                     GURU  ARJUN

Tšakra                                     viies tšakra- VIŠUDDHI- kurgutšakra (mürgi puhastaja)

Võtmefraas                             pooljumal, poolinimene, pooltasakaalukas

Võtmeküsimus                       kas ma luban endale kasutada oma  jõudu, et seda teistega (jumala ning inimestega) jagada?

Isiksuse tüüp                          õpetaja, liider

Tasakaalustamise võti            praktiseeri regulaarselt, õpeta

Muusika                                  Sat Nam Wahe Guru Singh Kaur esituses

Viies keha väljakutsetes. Sa oled tähelepanematu või vastupidi, liiga tähelepanelik oma füüsilise keha suhtes. Sa oled ebakindel, ega tea, mida oma energiaga peale hakata ja sa ei tunne ennast kindlana.

Hinge number. Sul on ennast ise raske aidata. Sa tunned, et oled võimetu ennast ise aitama, ja sa arvad, et abi peab tulema kuskilt mujalt. Sulle tundub, et su keha on puudulik ja mittetäielik.

Karma number. Teised näevad sinus inimest, kes liialt muretseb või siis üldse ei muretse oma keha pärast, oma riietuse, oma välimuse eest. Sinu energiatase on kõikuv. Sa oled kohati üliaktiivne ja siis täiesti passiivne.

Elutee number: sa tunned rahuldust teiste inimestega suhtlemisest ja võimalusest oma energiat jagada.

Viies keha tugevas positsioonis. Sul on omadus õppida ja ohverdada. Sul on tugev sisemaailm ja kõrge energiatase. Sa saad laste kasvatamisega hästi hakkama. Sa oled üheaegselt kahe jalaga maa peal ja hõljud õhus.

Kingituse number: sul on sünnipärased anded olla hea õpetaja ja lapsevanem. Sul on tugev füüsiline jõud ja vastupidavus. Sa oskad efektiivselt kasutada oma ernergiat.

Saatuse number: sa oled õppinud, kuidas suhtuda teistesse inimestesse  ja suhelda teiste inimestega nende endi tasandil. Sa oled õppinud oma energiat hästi efektiivselt kasutama.

Kuues Keha = Nimbus , aupaiste, HALO

Guru –                                     GURU  HARGOBIND

Tšakra                                     kuues t šakra- AAGYA- kolmas silm (kuldne jõgi,Kobbah punkt)

Võtmefraas                             palvetaja

Võtmeküsimus                       kas ma luban olla endal see, kes ma olen, ja tegutseda terviklikult?

Isiksuse tüüp                          vaimulik, šamaan

Tasakaalustamise võti            ärata oma kolmas silm, oma hüpofüüs ehk ajuripats

Muusika                                  „Ardas”  Singh Kaur esituses

Kuuenda keha väljakutsed. Sul on raske olla loomulik nii oma tegevuses kui käitumises. Sinu tegemised ei ole alati kooskõlas sinu sisemise tegelikkusega. Sul on raske saavutada soovitud eesmärki. Sul on oht läbi põleda ja olla keskendumisvõimetu.

Hinge number: sul on kalduvus enesepettusele. Sa tunned, et sa ei suuda saavutada soovitud eesmärki, aga sa veenad ennast, et see ei olene sinust, ET see pole sinu süü ( süüdi on keegi teine).

Karma number: teised kutsuvad sind „ahvi aruga”inimeseks, sind ei võeta tõsiselt.Sa oled tasakaalutu ja otsustusvõimetu.

Sa tunned, et sinust ja sinu seisukohtadest saadakse valesti aru- sa nagu tead hästi, mida tahad, aga siis selgub, et see pole ikka see, mida tahad.

Elutee number: sa otsid endast sisemisi  võimalusi iseendaga ennast realiseerida.

Kuues keha tugevas positsioonis. Sul on aktiivne algus. Sa omad palve jõudu ja oskad valitseda sõna. Sa oled terviklik. Sa oled Sõna inimene. Kontsentreeritud. Eesmärgikindel.

Kingituse number: sa oled täis jõudu ja palveid. Sa omad head kontsentratsioonivõimet. Sul veab alati. Loomulikel põhjustel pälvid sa kaasinimeste austuse.

Saatuse number:Sa oled juba saavutanud ühtsuse oma sõnades ja tegudes.

Mees, kes ihaldab arendada omaenese potentsiaali, töötab oma Halo tasandil. Halo peegeldab Peen Keha ja Prana Keha omavahelist tööd, ehk teisiti öeldes elujõu ja saatuse meelelaadi. Kui  mehe  Halo on tugev, tunneb ta, et tema  identiteet  on Universumiga harmoonias. Ta on intuitiivne ja  naudib võimalusi, mis võimaldavad tal kasulikult areneda. Ta suudab innustuda igapäevaelu väljakutsetest ja tööga ning elukutsega seonduvatest pingetest, mis hoiavad temas kõrget teadlikkust. Kui mehe halo on nõrk, kehtestab mees end läbi oma Ego. Ta on kaitseseisundis, ei suuda usaldada ja on sisemiselt ebakindel. Halo on mehele nagu toetav ja kaitsev süsteem. Seepärast, et Halo on otsene ühendus positiivse, negatiivse ja neutraalse meele vahel. Kõik meditatsioonid, mis laiendavad Aura sära, sobivad ka Halo tugevdamiseks. Samuti joogapraktikad  ja meditatsioonid, mis aktiveerivad ajuripatsi tööd nig tasakaalustavad ajupoolkerade omavahelist tööd nig tugevdavad närvisüsteemi, on samuti Halo arendamisel kasutoovad. Kõik Wahe Guru meditatsioonid tugevdavad Halo ja ajuripatsi omavahelist tasakaalu. Vibuküti poos, mis arendab ja tugevdab närvisüsteemi, suurendab vastupidavust ja projektsiooni, on samuti Halo tugevdamisel soovitatud.

Naisel on kaks Halo:

  1. asub peas juuste piiril kõrvast kõrvani (nagu meestelgi)
  2. asub rinnal, ühest rinnasnibust teiseni

Seitsmes Keha = Aura Keha

Guru –                                     GURU  HAR  RAI

Tšakra                                     seitsmes tšakra – SAHASRARA – kroontšakra

Võtmefraas                             hingelise ärkamise hüppelaud

Võtmeküsimus                       kas ma luban endale ülenduda ja kas ma jagan seda endale ja teistele?

Isiksuse tüüp                          ravitseja

Tasakaalustamise võti            Mediteeri, kanna naturaalsest puuvillasest, villasest või siidist valgeid riideid                            

 Seitsmenda keha väljakutsed. Sul on madal enesehinnang ja sa tunned, et ei püsi kindlana jalgadel. Sa teed ainult seda, mida teised sinult ootavad. Sa oled kõrgemal tasemel enesekriitiline ja eitad võimalust ülenduda.

Hinge number: oled sagedasti depressioonis ja tunned ennast kaitsetult. Sulle tundub, et sinu sära saab alguse sinu välimusest, mitte sinu sisemisest olemusest.

Karma number: sinult oodatakse, et sa oleksid tugev ja sõltumatu. Sa koged liiga palju mittesoovitavat ja mittevajalikku tähelepanu. Sulle tundub, et kõik ootavad sinult, et sa käituksid nii, nagu nemad tahavad aga mitte nii, nagu sulle meeldib.

Elutee number: sul on suur sisemine soov olla see, kes sa tahad olla, vaatamata teiste ootustele.

Seitsmes keha tugevas positsioonis.

Kingituse number: sa särad ise ja ülendad teisi.

Saatuse number: sa juba tead, et sinu füüsiline kohalolek töötab. Sa oled ära õppinud olemise saladuse.

Naise Aura on kuni 16 korda säravam kui mehel

Kaheksas Keha = Prana Keha

Guru –                                     GURU  HAR KRISHAN

Tšakra                                    

Võtmefraas                             lõplik või lõpmatu

Võtmeküsimus                       luban ma olla endal kartmatu? Kas mul on piisavalt energiat, et eesmärgini jõuda?

Isiksuse tüüp                          võitleja, algataja

Tasakaalustamise võti            pranajama

Muusika                                  Pavan Pavan

Kaheksanda Keha väljakutsed. Sa võid tunda eraldatust ja võõrdumist. Sa oled täis hirmu ja üksindustunnet. Sul ei jätku usku ja tunnetust.

Hinge number: sa ei suuda kontakteeruda oma tunnetega. Sul on hirm vaadata oma tumedamat poolt ja sellega tegeleda. Sa tunned ennast hüljatuna.

Karma number: sinust mõeldakse, kui inimesest, kes evib väga paljudega. Inimesed nõuavad sinult õigustamatult palju aega ja energiat. Ise tunned sa end isoleeritud ja üksikuna, võõrandunult ja hirmununa. Sulle tundub, et sul ei jätku energiat, armastust või aega teha seda, mida sa ise teha tahad ja olla see, kes sa ise olla tahad.

Elutee number: sul on väga suur sisemine tung olla ühenduses lõpmatu energia allikaga.

Kaheksas keha tugevas positsioonis. Sul on palju energiat. Sa oled kartmatu. Oled usukindel ja näed kõiges küllust. Sa saad alati hakkama iseenda mõistusega. Sul on võime endast energiat välja anda ja jagada seda teistele inimestele.

Kingituse number:  oled ühenduses Lõpmatu Energia Allikaga ja  ammutad endasse energiat. Loomulikul moel suudad sa tõusta  kahepalgelise maailma kohale.

Saatuse number:  sa suudad vastavalt oma soovile ühendada end Lõpmatu Energia Allikaga. Sa oled võimeline lahendama kõik kahepalgelised situatsioonid.

Sünd. Joogatehnoloogia väidab, et sünd on kindlalt seotud kindla koguse Pranaga. Sünniprotsessi reguleerib ja suunab Prana Keha.

Üheksas Keha =Peen Keha

Guru –                                     GURU  TEG  PAHADUR

Tšakra                                    

Võtmefraas                             meisterlikkus  või müsteerium

Võtmeküsimus                       mis on elu tegelik eesmärk? Olen ma õrn ning tundlik ja suudan ma jõuda teisele poole pealiskaudsust?

Isiksuse tüüp                          nõuandja, kroonik,statistik

Tasakaalustamise võti            tee mõnda kryiat või meditatsiooni 1000 päeva

Muusika                                  SA RE  SA  SA  Gurušhabad Sing esituses

Üheksanda keha väljakutsed. Sa võid olla agressivne ja kahtlev seepärast, et sul ei ole piisavalt informatsiooni. Kaldud pisiasjadele liialt tähelepanu pöörama ja seepärast jäävad su perspektiivid kesisemaks.

Hinge number: sulle tundub, et näed ennast  ja väljendad ennast piisavalt selgelt, aga teised sind ei mõista. Sa ei näe seda, mida näevad  ja tunnevad sinus teised inimesed.

Karma number: sind tuntakse kui inimest, kes valdab suurt hulka informatsiooni, kuid seda teistele selgitada sa ei oska. Teised näevad peamiselt sinu tumedamat poolt.  Ja sa oled tihti imestunud. Mida teised sinust tegelikult mõtlevad, kuna sina seda ise ei märka.

Elutee number: sul on suur sisemine soov selgelt ja arusaadavalt oma teadmisi teistele edasi anda. Sa tahad omada laia maailamvaadet.

Üheksas keha tugevas positsioonis. Sa oskad elus kergelt edasi liikuda – allavoolu. Sul on loomupäraselt lai maailmavaade. Sa mõtled ja tegutsed tulevikule orienteeritult. Sul on juurdepääs Kroonik Akashi( Universaalne Teadvus) allikatele.

Kingituse number: sa oled sünnipäraselt peenetundeline ja ettenägelik. Sa suudad suhelda igaühega tema tasandil.

Saatuse number: sa oled selgeks saanud, kuidas pääseda  Universaalse Teadvuse juurde siis, kui sina seda soovid. Sa oled õppinud nägema kõike, tundma kõike ja teadma kõike.

Kümnes Keha = Särav Keha= Üks Pluss keha

Guru –                                     GURU  GOBIND  SINGH

Tšakra                                    

Võtmefraas                             kõik või mitte midagi

Võtmeküsimus                       luban ma olla endal mehine ja suursugune?

Isiksuse tüüp                          kuningas ja kuninganna

Tasakaalustamise võti            pühendu, ära lõika juukseid ega kehakarvu

Muusika                                  HAR  HAR  MUKANDE  Singh Kaur esituses

Kümnenda keha väljakutsed. Sa organiseerid oma võimalused ja tulemused loomupäraselt. Sul võivad olla erakordsed rahu kavatsused ja eesmärgid. Kuid sa tunned halvasti aega (ja kella), Sinu energiatase on tihti kõikuv.

Hinge number: sul on madal enesehinnang, hirm läbi kukkuda ja olla edutu. Püüad väga tugevasti säilitada oma Status Ko.

Karma number: sinult oodatakse alati kõrgemat pilotaaži, et sa säraksid, oleksid suursugune ja mehine. Ja seetõttu tunned sa end tihti pettunult ja üksildasena. Näib, et sa hoiad end oma tegevustes liialt kinni.

Elutee number: sul on tugev tahtmine olla perfektne, täiuslik. Sa tahaksid tunda, et teed kõike parimate kavatsustega ja kõik tulebki paremini välja kui olid kavatsenud.

Kümnes keha tugevas positsioonis. Sa oled suursugune isiksus kõrgemal tasemel. Sul on loomupärane tung tegutseda vaatamata hirmule. Sa ilmutad oma meisterlikkust ja tarkust kõiges, mida sa ette võtad ja lausa ületad oma ootused. Sa kiirgad kuninglikus säras.

Kingituse number: sa kiirgad valgust ja ilmutad suursugusust. Tundub, et sul on kõik jõukohane.

Saatuse number: sa oled õppinud olema iseenda keskmes ja ilmutada üleolekut.

Üheteistkümnes Kehastus = Juhtimis keskus- kapteni sild=  KÕIK KEHAD KOOS

Guru –                                     SIRI  GURU  GRANT  SAHIB

Tšakra                                    

Võtmefraas                             Lõpmatu. Suurepärane. Kuninglik

Võtmeküsimus                       luban ma endale kõike teada ja olla kõiges?

Isiksuse tüüp                          paendlik ja täiuslik, jumalik kanal

Tasakaalustamise võti            Naam Simran või meditatsioon  SIRI  GURU  GRANT  SAHIB sõnadel

Muusika                                  Veevalaja Ajastu SADHANA  Gurushabad Singh esituses

Üheteistkümnenda keha väljakutsed. Sa võid tunda, et sinu elu eesmärk ja tähtsamad ülesanded elus on lausa üle täidetud.

Hinge number: sulle võib tunduda, et midagi on sinu elus  käest lastud või et sinu lapsepõlve nõudmisi ei täidetud.

Karma number: inimesed arvavad, et sul on iga küsimuse jaoks alati vastus varnast võtta ja sa oled alati tipp-topp, kuigi ise sa ennast nii ei tunne.

Elutee number: sul on missioonitunne kõikide elu valdkondade täiustamiseks, sa tahad olla kindel oma teadmistes ja saavutustes.

Üheteistkümnes keha tugevas positsioonis. Sa omad kaasasündinud teadmisi iseendast. Sa tead nii oma tugevaid kui nõrku kohti. Sa tunned, et sul saab olema kõik hädavajalik. Ja kõik, mis sul on vaja teha, saab tehtud.

Kingituse number: sa omad peaaegu ülivõimeid teada ja teha seda, mis on tõepoolest järgneva situatsiooni õnnestumiseks vajalik, isegi kui sa kõike sellest ei tea.

Saatuse number: sa tead, et elad selles hetkes siin ja praegu, 1ole vaid kohal ja kõik vajalik saabub su juurde.