Kuutšakrad-igal naisel 11 punkti, igal mehel vaid 1

Kuu tšakrad ehk punktid – igal naisel 11 punkti. Igal mehel vaid 1.

Igal naisel on oma individuaalne kuutšakrate rändamise muster, mis ei kulge kunagi koos menstruaaltsükliga. Piltlikult reisib kuu sinu kehas ringi. Hakkab liikuma siis, kui tütarlaps hakkab funktsioneerima naisena, kestab kuni surmani (ka peale menopausi). See tsükkel on isikule reeglipärane ja alati stabiilne, st. et kuukeskused aktiviseeruvad kindlas järjestuses. Koos sellise tsüklilisusega kulgevad ning vahelduvad ka emotsioonid, meeleolud.
Et selgeks teha, milline kuukeskus on aktiivne ning saada aru ka kuukeskuste mustrist on hea pidada päevikut poole aasta jooksul. Tuleb proovida selgitada, kuidas ennast tunned, kuidas reageerid maailmale.
Kuukeskuste aktiivsus vaheldub 2,5 päeva tagant.

1. Juuste piiril laubal – oled kõige tundlikum. Siis oled absoluutselt sina ise. Siis sa ei suuda muutuda, oled 100% naiselikkuse seisuses. Avaldub naise tõeline olemus. See punkt assotseerub nimbusega, tal on absoluutse jõu ja võimu tunne. Sul on õik võimalused jõuda eesmärgile 2,5 päeva jooksul väärikust kaotamata.
2. Põsed – põsepuna. Oled täiesti kontrollimatu. See on hulluse aeg. Punased põsed on ohlik märk. Mitte minna juuksuri juurde, poodi jne. Tuled tagasi põskede õhetusega. Tahad muutuda. Tunned end natuke metsikuna. Otsuseid ei tasuks sellel perioodil vastu võtta.
3. Huuled – soovid sellel perioodil rääkida vaatamata kõigele ja kõigile. Iga hinna eest tahad jagada omi mõtteid. Vastupandamatu soov rääkida kellegagi.
4. Kõrvanibud – päikese punkt. Refleksoloogiline silmatsoon kõrvalestal. Tunned vajadust rääkida väärtustes, mis on sinu jaoks eluliselt olulised (näiteks finants, suhted jm).
5. Kaela taga, kuklamulk – romanss. Siis tahad vaadata romantilisi filme, oled melanhoolne, vajad romantikat. Suhtled romantilisel lainel. Kui mees (partner) katsub naist sellel perioodil kulmust (surub kulmusid välisservast sõrmede vahele), siis see naine on tal peos. Iga väikseimgi zest või viibe võib sind lausa hulluks ajada,seepärast on see naisele nagu lolluste aeg
6. Rinnad – Sel perioodil oled väga abivalmis, avatud, oma mehe vastu meeldiv e naine tahab siis oma meest teenida, on ülilahke. Oled väga kaastunlik, mis ulatub lauslollusteni
7. Naba – füüsiliselt. Siis oled täiesti abitu. Raske aeg, ükski riie ei sobi, juuksed ei sobi – mitte miski ei sobi. Oled haavatav, kõik kõnnivad sulle otsa. Tunned, et jääd kõigile jalgu. Ei tohi segamini ajada analoogse kohmakusega menstruatsiooni ajal.
8. Reied – sisekülg.oled ise kindel ja tahad kõiki toetada. Kinnitad kõike, tahad kõike korrastada, kõike puhastada. Korrastad mõtteid oma peas, ülekaalus ratsionaalne mõtlemise viis. Hea aeg plaanide tegemiseks.
9. Kulmud – fantaasiate aeg. Ehitad liivalosse Unistad,Ükskõik millest. Ise ka ei tea, millest. Ainult jumal teab, miks see nii on.See on hea aeg lõdvestumiseks. Võid leida häid ideid – nii enesest kui ka väljast. Oled leidlik.
10. Kliitor – soovid olla väliselt sotsiaalne, tahad välja minna, kohtuda uute inimestega, meelt lahutada.
11. Vagiina – suhtlemine lähedastega, perekeskselt, parima sõbraga- familiaarsuse vajadus.

Püüa välja selgitada millises järjekorras sinu keskused aktiveeruvad. 2,5 päevane muutus võib toimuda ka öösel. Kui tead kuidas see toimib, siis tead kuidas käituda ning saad seda energiat ka ära kasutada. Kui oled ebakindel, siis tea et see kestab 2,5 päeva. Keskuse aktiivsus võib muutuda ka hetkega, seega muutuda poole jutu pealt teiseks inimeseks.
Osad tunded on kergesti tajutavad, osad jälle raskesti äratuntavad.
Meestel on vaid üks kuukeskus – lõua otsas, sellepärast kannavad ka habet, et kaitsta end mõjutuste eest. Ka naistel on seal kuukeskus – konstantne – ajast kinnipidamine.
Naised peavad oma näo karvadest vabad hoidma
Naise menstruatsioonitsükli jooksul (28 päeva) kolab kuu sinu kehas ringi 11 erineval moel.
Kuu mõjutuste tasakaalustamiseks keha erinevates paunktides praktiseeri Sa Ta Na Ma meditatsiooni kõhuli asendis(vaata allpool selgitus)

Meditatsioon kuupunktide tasakaalustamiseks
Meditatsioon tasakaalustab kuukeskused naise kehas, vähendab kuu välist mõju, sisemist kuutsüklit ja sinu enda sodiagimärgist tingitud kuu mõjutusi.
Lama kõhuli, lõug vastu maad, pea otse.
Käed siruta keha kõrvale, peopesad keera ülespoole vaatama.
Mantra:
Saa Taa Naa Maa
Saa – lõpmatus, kosmos, kõige algus
Taa – elu, eksistents
Naa- surm, totaalsus, täielikkus
Maa- taasssünd, ülestõusmine
Mantraga töötad vaikselt või hääletult
Pilk on fokusseeritud Kolmandale Silmale
Mediteeri, koge, kuidas mantra vibratsioon siseneb sinusse läbi Kümnenda Värava, sinu pealaest sisse ja väljub keset sinu otsmikku Kolmandast silmast, liikudes L kujuliselt.
Kui sa mentaalselt kordad vibratsiooni
Saa – ühenda pöial ja nimetissõrm
Taa – ühend pöial ja nimeta sõrm
Naa – ühenda pöial ja sõrmussõrm
Maa – ühenda pöial ja väike sõrm
Hingamine reguleerub iseenesest
3-31 minutit
See meditatsioon on naistele kõrgeim meditatsioon, mida võib teha alati ja alati, enne ükskõik millist muud meditatsiooni
See meditatsioon on sulle väga loomingulise mõjuga ning aitab sul vabaneda ja lammutada mistahes harjumused, mis seda vajaksid.