Pawan Guru mantra ja meditatsioon

PRAN  BANDHA MANTRA  MEDITATION

Pran Bandha Mantra meditatsioon

Istu lihtsas asendis,  kerge kaelalukk (jalandhar bandh, neck lock)

Pilk  fokussseeritud kolmandale silmale, kulmudevahepunktil. Liiguta silmad aeglaselt ülespoole,nagu varjuna laubale.

Mudra: käed puhkavad süles, parem käsi vasaku käe sees. Või istu mõlemad käed Gyan Mudras(pöial ja nimetissõrme ots ühendatud), ole täielikus meelerahus: vaikuses nii psüühiliselt kui mentaalselt, nagu rahulik vaikselt lainetav ja kohisev ookean. Kuula muusikat. Tunneta selle rütmi iga oma keharakuga.
Seejärel ühine mantraga.

Mantra:

PAVAN  PAVAN  PAVAN  PAVAN
PARA  PARAA,  PAVAN  GOROO
PAVAN  GOROO,  WHA- HAY  GUROO
WHA- HAY  GOROO, PAVAN GUROO

AEG:   mediteeri 11-31 minutit

Kommentaarid:

Pran  Bandha Mantra on kogum heli kombinatsioonidest (võngetest), mis seob ja juhatab pra na elujõu. Sinu tavaliselt mitte – vabastavas seisundis (ehk pinges) oled sa juhitud sind ümbritsevatest „lisadest”.  Need on  sinu identiteedi piiratus, või sinu ajalisus, emotsionaalsus, sinu kogenematu emotsioonide tugevus. See mantra viib su üle piiratud tingimuste. Ta avab sulle ukse teise dimensiooni sinus eneses. See liidab sinus praana  ja elujõu  piiramatu mere.
Mantra avastab mängeldes sügavamad osad sinu alateadvuses. Selle mantra heli on Teadlik Ülevaataja (kubjas) ülipeenes  elu „asjaolude” kogumis. Ülipeenetes  alateavuse valdustes on see eriliselt segunenud sinu normaalse elu omadustega, mis loovad ilmingud asjades, mõtetes ja tunnetes.
See mantra unustab suuna sinu magnetvälja piiratud ala ja universaalse, loova magnetvälja vahel, mida nimetatakse alateadvuseks. See mantra on Guru Nanak Jap-ji’st. Üks, kes praktiseeris seda perfektse kogemusena surematusest. Sa võid kokku sulada suures praana kehas, mis ei sure koos füüsilise kehaga.  Palved ja vaimsed (mentaalsed) soovid saavad palju effektiivsemaks. See meditatsioon suudab sulle anda võime väljendada (kehastada) jumalikku individuaalsust, nig toob loomingulisust ja julgust (kartmatust).