Siri Mantra: Ek Ong Kar Sat Gur Prasad

Mantra
Ek Ong Kar Sat Gur Prasad, Sat Gur Prasad Ek Ong Kar
Seda teatakse kui Siri mantra’t

Tõlge:
Inglise                                                                             eesti
God and We are One                                             Jumal ja Meie oleme Üks
I know this by the Grace of the True Guru    Ma tean seda läbi Tõelise Õpetaja Armu
I know this by the Grace of the True Guru   Ma tean seda läbi Tõelis Õpetaja Armu
That God and We are One                                    Seepärast olemegi Jumal ja Meie Üks

See mantra on Gatka Shabd – mantra, miss muudab sinu meele, pöörates selle ümber. See on Siri Guru olemus. Kui oled seda mantrat viis korda korranud, peatab see mõtted su peas ja annab meelele aeglasema käigu. Ja Siri Guru tuleb sinu südamesse. See peatab kõik negatiivse. See on nii tugev, et tõstab su üle duaalsuse ja paneb Hinge voolama.
See mantra teeb meele nii tugevaks, et suudab ületada kõik takistused. See positiivne muutus toimub kiiresti ja kestab kaua. Selle saavutamiseks laula mantrat austusega auväärses kohas.  Soovitav on enne mantra laulmist häälestuda, laulda Adi mantrat (Ong namo..)Mul Mantrat (Ek Ong Kar…)või Mangala Sharan  mantrat (Aad Guray…), enne kui alustad.
See mantra toob praktiseerijale suure intuitsiooni.
Pärast selle mantra laulmist laieneb ja võimeneb kõik, mida sa ütled ning see muutus saab loodud läbi imelise energia. Sa oled varustatud positiivse projektsiooniga ja sa ei ütle midagi negatiivset.
Kui sa laulad mantrat korrektselt, varustab see sind paljude kasudega. Kui sa laulad mantrat ebakorrektselt, ei tekita see kahjusu tervisele, kuid võib viia tagasilöökideni sinu elus