Kundalini jooga kursus “Energiameditsiini jooga” Vana-Võidu joogastuudios alates 3. märtsist

Energiameditsiin on Sinu füüsilise, füsioloogilise, emotsionaalse ja vaimse tervise ning elujõu edendamise kunst kus ravimiks on energia. Ennast uurides ja tunnetades avastad endas seda, mida keegi teine sulle õpetada ei saa. Õppides kasutama oma keha tervendavat energiat, saad vaatamata vanusele või hetke tervisepiirangutele kaasa aidata terve olemisele ja tervenemisele kuna inimkeha on loodud end ise tootma, taastootma ja tervendama.
Kursuse jooksul õpime ära tundma, tunnetama, nägema, kasutama ja tasakaalustama peenenergiaid sealhulgas mõtte ja kavatsuse energiat. Kui üks või mitu sinu keha energiasüsteemi on pidevalt tasakaalust väljas (näiteks pikaajaline pingeseisund) või vastanduvad üksteisele, siis ei tööta keha hästi.
Haige inimene võib tunda end oma keha ohvrina. Kuid saades teadlikuks keha võimalustest ja võimetest enesetunnet parandada, mõelda, tunda ja toimida paremini, oled jõudnud eneseavastamiseni mis muudab su elu kvaliteetsemaks.
Jagades oma isiklikku elukogemust haigusest, füüsilistest piirangutest, allaandmisest ja lootusest ning enesekehtestamisest julgen sulle öelda, et teades Elu Väärtust ning Eesmärki ja väärtustades enda elu kui parimat võimalikku olemist siin ja praegu, olen ennast rohkem tundma ja aitama õppinud. Olen kasutanud tavameditsiini abi ja pean seda väga oluliseks ning olen tänulik kõikide võimaluste eest mida olen saanud kasutada. Kuid ikkagi, esimene kellelt abi lootma hakkad, pead olema Sina ise, kes sa pead endas üles leidma tahtmise olla homme parem kui täna, samas õppima ära tänulik olemise selle eest, kes sa hetkel oled. Kui õpid ennast ülendama selle eest, mida oled jõudnud ja mis sul on ning mitte hädaldama ja taga nutma seda, mida sul enam ei ole, siis oled juba väga palju ennast aitama õppinud!
Kursuse jooksul teeme praktilisi joogaharjutusi, õpime “energia keelt” tähele panema, mõistma ja testima, mediteerime. Töö kursusel on nii individuaalne kui koos partneriga. osalejale põhjalik materjal ning eneseabi nipid kas paberkandjal või e-posti versioonis.
Kursus sobib kõikidele täiskasvanud inimestele vaatamata vanusele või füüsilistele piirangutele. Harjutusi teeme matil või toolil nii kuidas kellelegi sobilik on. Eelnevad teadmised reikist või joogast ei ole vajalikud kuid suureks abiks.
Kursus toimub (kokku 12 kellatundi) pühapäeviti Vana-Võidu joogastuudios (Vana-Võidu küla, Viljandimaa). Kursust juhib Eha Kooser
Kuupäevaliselt:
17. märts kell 10.00-14.00
24. märts kell 10.00-14.00
31. märts kell 10.00-14.00

Registreerumine on alanud!
Kurusel osalemise tasakaalupanus 12.märtsiks registreerujatele 60.- eurot
Hilisematele registreerujatel 84.- eurot
Tasudes ühe korra eest on osaluspanus 30.- eurot sularahas
Registreerumiseks ja koha tagamiseks kursusel tee tagastamatu ettemaks 28.- eurot ,mis palun tasuda Sat Nam MTÜ arveldusarvele EE372200221044614341, märksõnaga „Energiameditsiini jooga kursus Vana-Võidus”. Ülejäänud osa maksumusest võid tasuda sularahas esimeses tunnis (vastavalt registreerumise ajale 32- eurot või 56.- eurot).*Ettemaks tagastatakse kui kursus mingil põhjusel ei toimu.