Tartu!!! Kundalini jooga kursus” Energiameditsiini jooga” 23. veebruarist kuni 6. aprillini, kell 10.00-12.00 laupäeviti Turu Spordihoones

Energiameditsiini jooga kursus.
Energiameditsiin on Sinu füüsilise, füsioloogilise, emotsionaalse ja vaimse tervise ning elujõu edendamise kunst kus ravimiks on energia. Ennast uurides ja tunnetades avastad seda, mida keegi teine sulle õpetada ei saa. Õppides kasutama oma keha tervendavat energiat, saad vaatamata vanusele või hetke tervisepiirangutele kaasa aidata terve olemisele ja tervenemisele kuna inimkeha on loodud end ise tootma, taastootma ja tervendama, samuti puhastuma ja hävitama.
Kursuse jooksul õpime ära tundma, tunnetama, nägema, kasutama ja tasakaalustama peenenergiaid sealhulgas mõtte ja kavatsuse energiat. Kui üks või mitu sinu keha energiasüsteemi on pidevalt tasakaalust väljas (näiteks pikaajaline pingeseisund) või vastanduvad üksteisele, siis ei tööta keha hästi.

Kursuse jooksul teeme praktilisi joogaharjutusi, õpime “energia keelt” tähele panema, mõistma ja testima, hingame, mediteerime.
Osalejale põhjalik materjal ning eneseabi harjutused kas paberkandjal või e-posti versioonis.
Kursus sobib kõikidele täiskasvanud inimestele vaatamata vanusele või füüsilistele piirangutele. Harjutusi teeme matil või toolil nii kuidas kellelegi sobilik on. Eelnevad teadmised reikist või joogast ei ole vajalikud.
Kursus toimub (kokku 14 kellatundi) laupäeviti Tartus, Turu spordihoone 1. Balletisaalis
Kursust juhib Eha Kooser, Kundalini jooga õpetaja
Kuupäevaliselt:
Veebruaris: 23. veebruaril kell 10.00-12.00
Märtsis: 2.,9.,16.,23. Ja 30.märtsil kell 10.00-12.00
aprillis: 6. aprill kell 10.00-12.00
Registreerumine juba käib!
Kurusel osalemise tasakaalupanus on 88.- eurot
Üksiktundides osaleja tasakaalupanus on 15.- eurot

Registreerumiseks ja koha tagamiseks kursusel tee tagastamatu ettemaks 28.- eurot, mis palun tasuda Sat Nam MTÜ arveldusarvele EE372200221044614341, märksõnaga „Energiameditsiini jooga kursus Tartus”. Ülejäänud osa maksumusest võid tasuda sularahas esimeses tunnis ( 60.- eurot ).*Ettemaks tagastatakse kui kursus mingil põhjusel ei toimu.