2019.aasta läbi Kundalini jooga numeroloogia

KJ-2019 2+0+1+9=1+2=3
Greta Thunberg, 2018: „Üks asi, mida vajad lootmisest rohkem, on tegutsemine. Kohe kui hakkad tegutsema, näed lootust kõiges.Lootustele lootma jäämise asemel hakka leidma lahendusi ja sa näed lootusrikkaid võimalusi.”
Aastad algavad ja aastad lähevad, lihtsatest muutustest saavad suured tagajärjed. Nii möödus 8 (2018) asendudes number 9 –ga (2019). Aastanumbri kahe viimase numbri (19)summa 10 tähistab Universumi kingitust, mille varjatud võimalused ootavad avaldumist. Aastanumbri viimane number 9 (2019) tuntakse kui kingitusega kaasnevat kingitust.
Number 9 on võimalike erinevate numbrite jadas kõige suurem ja kõrgeim ning sellest numbrist pärineb õnnistus, mille varandused ja voorused avanevad Sinu ellu kõrgeimal teadlikkusel mediteerides . Number 9 pakub valikuvõimalust rahu ja sõja vahel, füüsilisele kehale voorusi või viirusi. Sikhide üheksas Guru tõi end ohviks teiste inimeste rahu ja heaolu nimel, mis andis inimestele kindlustunde ja vastupidavuse.
Karmaliste omaduste tumedamalt poolelt toob number 9 rahutuse, türannia, ebakindluse, pingestatuse ja arulageda killustatuse suutmata keskenduda. Mitte-mõistuspärane inteeligents on oma olemuselt aus ning rikkumatu, pakkudes rahu ja väljendusrikkust, mille vastu töötades pöördub see hullumeelseks terrorismiks nii isiku enda elus kui kogu maailmas. Rahumeelsus ei käi mööda ratsionaalseid ja põhjuslikke radu, seetõttu on oluline olla valmis loovutama pühaks peetud ideoloogiaid, kinnisideesid, külmunud eelarvamusi, uskumusi ja lootusi, loovutama veidi iseenda „tõekspidamisi” olles valmis muutusteks. Nii nagu lõhn levib atmosfääris, nii ka kõik mis ei pärine rahumeelsusest, äratab suurendatud tähelepanu, muutes rahu ideoloogia ja jõupingutused liivaks, mis sõrmdede vahelt laiali libiseb ja muudab võimalused hädadeks.
Number 9 liigub viimistletud ja lõpule viidud täiuslikkuse ning laialivalgumise piiril. Tähtis on, oled veendunud ja kindel selles, mis on möödas- mis on tõeliselt möödas. Sõnasta enda jaoks affirmatsioonina lõpetatud asjaolud:
Meditatiivne praktika number 9 kinnistamiseks:
See on valmis, olen sellega lõpetanud, olen selle läbinud, olen kõik asjaolud ja aspektid ammendanud, minu jaoks ei ole siia enam midagi jäänud, olen selle peatanud, see on nüüd muutunud tuhaks, rahu nimel ma…. Seesugustele kindlatele väljaöeldud affirmatsioonidele rageerib põrn kurnatud vere uuendamisega. Võta ja anna endale AEGA, et vaadelda, imetleda ja teadvustada seda, mida oled saavutanud, millega lõpule jõudnud, mida oled loonud. Mediteeri enda hetke olemisel, et jõuda teadmiseni kuhu soovid edasi minna, mida luua, millest loobuda, kuidas luua ja säilitada jumalikku tunnetust ja olemist 24/7 ehk teisisõnu:
koosta projekt säravaks üleminekuks number 9-lt number 10-le. Teadvusta endale, miks sa seda teha soovid. Ole valmis ka negatiivsuse avaldumiseks, mis on vajalik puhastusprotsessis ja milleta ei saagi jõuda kõrgeima olemuseni. Sa oled ju teadlik kuidas mõte tundeks muutudes tekitab emiotsiooni mis sooviks muutub ning kinnistub ja tegudes avaldub.

2019 aasta nõuab vastupidavust ja testib seda. Kui tunned, et oled jõudnud limiidini ja rohkem ei suuda siis võta end kokku ja leia võimalused vastu pidada, et areneks sinu sisemine tugevus, visadus ja vastupidavus.
2019 aasta pakkumine sulle on sinu elutee kulgemise muutmine rahu (meelseks) rännakuks. Otsi ja leia endas rahumeelsus ning levita seda iga keharakuni, täida ennast sellega nii et seee Sinust ümbritsevasse kumaks. Sa oled ju teadlik kuidas mõte tundeks muutudes tekitab emiotsiooni mis sooviks muutub ning kinnistub ja tegudes avaldub. Tuleta meelde, kuidas vabaneda emotsioonist, mis su energiat kurnab.
Aasta kaks viimast numbrit 19 annab kokku liites tulemuseks 10 mis on ekstreemse iseloomuga „kõik või mitte midagi” , milles võimenduvad kõik number 9 omadused. Ekstreemne kannatlikkus on vajalik. Number 10 võimendab või varjutab temaga seotud number 1 omadusi. Kui „kannatus katkeb”, toob see endaga kaasa olukorra, kus sallivus on maatasa tehtud ja hullus ruulib. Vajalik on iseendas ja sind ümbritsevas esitada küsimus: „ kas (Sinu Elu) laeva kapten on meister või hullumeelne?”
19=1+9=10. Number 10 seostub KUULAMISEGA, oma HINGE OLEMUSE KUULAMISEGA. Kuulamine on esmane. Looja kuulda võtmine on igaühele kättesaadav. Kuulamine toob number 9 peenetundelise sära nähtavale. Kui sa ei leia aega ega soovi Hinge häält ja soove sügavalt kuulata, viib see kõrvust Hinge vajadused ning kannab Sind elu hulluste rajale. Ühendus Allikaga lubab Sul olla teadlik oma Elu Projektist ja ehitada selle tarvis tugev vundament, mille peale saad ehitada kuitahes võimsa eluhoone. Elu Projekt=10 algab ühendusest oma Hingega=1-ga.
Juhitud meditatsioon number 10 teadvustamiseks:
Kuula ja teadvusta kuidas elab Hing Sinu argipäeva maski taga? Sinu asjad, Sinu kohustused, Sinu karjäär, Sinu ihad, Sinu meik ja väljanägemine, Sinu rahulolu või rahulolematus, Sinu suhted ja suhtumine, Sinu rahutus ja pinged, Sinu kindlustunne või ebakindlus, Sinu tervis ja keha, Sinu saavutused ja tegematajätmised, Sinu lootused ja pettumused… Selleks et Hing saaks „Õitseda” ja tõeliselt särama lüüa, on vajalik kõik number 10-s sisalduvad omadused ( 1., 2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.ja 9) joondada ja harmoniseerida. Kui mõni neist numbritest on domineeriv , võtab see ära Sinu sära ja piirab Hinge soovidest tulenevate võimaluste kasutamist. Mida Sina saad täna teha, et Hing saaks särada? Õpi kasutama jumalikku tarkust- tööta endaga, anna endast täna parim, õnnista end tehtu eest ja ära vaeva end sellega, mida sa ei jõudnud ära teha. Kuid ole valvas, et ära tunda laiskus ja minnalaskmine. Ja pea meeles, et Ego hääl on vali, Hinge hääl vaikne.
2019=2+0+1+9=12=1+2=3 ; 3=Positiivne Meel
Affirmatsioon:See olen Mina- minu tõeline varandus. „Tegutse reageerimata” – „Act to don’t react”- Yogi Bjajan tuletab seda meelde. Kas Sa oled osa probleemist või lahendusest? Kas oled hädaldaja või lahendaja? Õpi võtma positiivne hoiak. Üks osa Sinust tahab olla tegus ning palju saavutada samas vajad Sa oma tegeliku Mina kaitsmiseks ja toetuseks selle treenimist, et läbi aja ja ruumi kulgedes olla „ärkvel” ja teenida Hinge. Elades planeedil Maa inimesena peame märkama elu mängu kõiki tahkusid. Ohvri rolli valik ei ole õige valik sest see on ennast keelav-piirav-halvustav-hävitav-võlts ning tohutu Hinge energia ja oma potentsiaali raiskamine.

Ütle „ jah”. Kui oled selgusele jõudnud selles mida Sa ei taha, mida sa ei pea tegema, milles sa pole kindel, on tähtis et sa ei jäta end „vaakumisse” ning inimloomusele omaselt tulevad „vanad kummitused” tagasi. Kui tead mida sa ei taha, pead veelgi kindlamalt teadma mida sa tahad .
Pead tegema.- tugev sotsiaalne pressuur juhib Sind mida sa peaksid- võiksid-sobiks- tahaksid teha. Positiivne Meel (3) haarab kergelt kõkvõimalikest huvidest ja infost mida sa võiksid teha, olla, käia ning sa tunned et peaksidki nii toimima ja kuigi Sinu sisemine olemus teab, mida peaks ja ei peaks, on see ühiskonna autoritaarsete häälte poolt tugevasti üle karjutud.Tundes teiste hinnangute mõju, otsustad teha parem nii nagu nemadki teevad, nagu seadused käsivad, nagu haridussüsteem õpetab, nagu vanemad nõuavad, nagu on alati kombeks olnud, nagu religioon oma dogmadega kuulutab.
Hommikul ärgates ütled endale: ” täna ma teen mida suudan”, õhtul magama minnes ütlen endale: „ täna ma tegin kõik mida suutsin”. See on lihtne eneseteostus: „ ma olen see miiline olen ja mis ma olen”.
Affirmatsioon:
Mina olen sest ma olen olemas ja mul on õigus olla olemas
Ma olen selline ja ma meeldin endale seesugusena nagu olen
Ma olen siin ja ma olen õnnelik et olen siin
Ma olen ja see on hästi et olen.
Kasuta affirmatsiooni kohe kui hakkad tegema midagi mida sa tahad teha ning tühista sisemise kohtuniku jõud, mis sinu üle valvab. Tegu räägib enda eest ja on võimas sõnum sinu identiteedist kantuna ajaloolistest kogemustest.
Ma olen ennast leidnud ja tean missugune ma olen, missugune ma juba olen, ma jään selleks mis ma olen sest seda ma suudan.
Tegutse niimoodi et: planeedile maa on inimene tulnud Looja esindajana, et maailma avatud laval toimuvast „näitemängust” osa võtta kuid saada ja olla teadlik rollist, mida või keda Sina mängid ning mis tagajärgi see toob Sulle isiklikult ja sinust väljaspool olevale. Oma kõrgema ja parima mina jumaliku identiteedi teadlikkusest saad sa oma elamist täiel rinnal teostada. Su riietus on osa sinust, sinu sõnad on osa sinust, sinu käitumine on osa sinust. Seda nimetatakse oma Hinge vormimiseks.
Entusiasm: Et oma parimat Mina tegutsema panna, on vaja liikumapanevat impulssi- entusiasmi, joogalikus keeles on vaja „tapa- tuld”, et genereerida huvi tegutseda tuleviku nimel. Oma elus Millegi tähenduse või eesmärgi puudulik tunnetamine võib nurjata selle teostamise ja sa ei saa kogemust, mida see sulle pakuks. Sa ei saa kogemust kui sa ei tegutse.
Mis sulle teha meeldib: Kõik me läheme läbi raskuste ja keeruliste aegade kusjuures nii mõnigi kord me miskipärast oleme nendes keeristes. Seesugustel hetkedel meenuvad asjad, mis sulle meeldivad, mis sind puudutavad: muusika mis Sind inspireerib, inimesed kelle puudutust sa naudid, lilled ja nende lõhn mis sind joovastab, toit ja selle maitsed, mis sulle naudingut pakuvad, filmid ja videod, mis sind naerma ajavad, erinevad paigad maailmas kus tunned end imeliselt ja koduselt.
Naeratamine-naeratuse kasutegur on midagi seesugust, millega oma sisemist rikkust suurendada sest rõõmus meel on ülimalt toetav ja kasulik esmalt Sulle nendale ning kõikjale Sind ümbritsevasse. Harjuta naeratamist ilma vähimagi põhjuseta, lihtsalt selle pärast et naeratada ning sa tunned selle harjutuse mitmekõlgset kasu oma tervisele, meeleolule, suhetele ja suhtumisele. Sa tead ju et olla õnnelik on iga inimese sünnijärgne õigus. Kuid seda ei kanta Sinu ette hõbekandikul, pigem pead sa seda endalt ise nõudma ja endale lubama.