Hommikujooga ehk Sadhana Vana-Võidu joogastuudios

Armas joogahuviline!
Taas on algamas üleriigiline hommikune joogapraktika ehk sadhana, mis toimub järjestikku nelikümmend päeva. Sadhanad algavad 12. novembrist ja kestavad kuni talvise pööripäevani, lõppedes 21. detsembril. Sadhanade toimumise kohti ja aegasid saad vaadata www.kundaliniyoga.ee Eesti Kundalini jooga õpetajate kodulehelt.
Vana-Võidu joogastuudio pakub Sulle võimalust hommikujooga praktikatega ühineda järgnevalt:
15. detsember (L) algus kell 6.00
17. detsember kuni 21. detsember (E-R) algus kell 8.30
Hommikujoogapraktika kestab kuni 2,5 kellatundi, siis tead orienteeruvat lõpuaega arvestada.
Miks osaleda?
Ainus kes Sinu elu elada saab, oled Sina. See kuidas Sa elad, mida koged, millest mõtled või unistad, mõjutab Sind väga otseselt ja mitte ainult Sind vaid kõiki Su kalleid lähedasi, tuttavaid, sõpru, ümbritsevat keskkonda ja planeeti tervikuna. Õppides elama TEADLIKULT, saad iseenda teejuhiks oma eluteel ja oma AJATUS OLEMISES. Läbi regulaarse joogapraktika saad sa teadlikuks ja vabaneda alateadvusesse kogunenud “mineviku varudest ja mälust”, mida sul enam vaja ei lähe või mis on saanud igapäevase olemise takistuseks, ning seeläbi saad leida ja rakendada uued elumustrid, mis kannavad Sind edasi kõrgematesse sfääridesse, lubades jumalikul eneseteostusel täituda.
Yogi Bhajan on öelnud:
“Meie inimestena ei ela maapeal mitte selleks et saada jumalikke kogemusi, vaid me olemegi jumalikud Hinged, kes on tulnud planeedile Maa saama inimlikke kogemusi.”
Sadanadel osalemise tasakaalupanus on annetuslik
Oma osalemise soovist teavita õpetajat vähemalt praktikale eelneval õhtul, saada sõnum tel. 5188694 või e-kiri: ehakooser@satnam.ee
Kohtumiseni Vana-Võidu joogastuudios!
Kundalini jooga õpetaja Eha Harpurkh Kaur
kuidas kohale jõuda ja mida kaasa võtta, kuhu auto parkida, palun vaata www.satnam.ee uudised
Hommikujooga praktika ehk Sadhana kohta leiad infot www.satnam.ee – Kundalini jooga ja mantrate kaustast.